0
Кошик

0товарів

Clear 58 UV

Артикул: с-23424455

Clear 58 UV

Ліве око

Праве око

109 грн.

Модель: Clear 58 UV с-23424455
Режим заміни: Щомісячні
Опис:

Clear 58 UV – м’які контактні лінзи денного використання терміном 1 місяць із ультрафіолетовим фільтром. Компанія-виробник ClearLab.

Режим заміни: Щомісячні
Опис:

  • Clear 58 UV (Кліар 58 ЮВ) — силіконові контактні лінзи місячного носіння з UV-фільтром.

Виробник:Clearlab SG Pte.Ltd.

Вміст: 42% etafilcon А, 58% H2O в буферному соляному розчині.

Режим заміни: щомісячні.

Режим носіння: денний, 6-8 годин безперервного носіння. 

Діапазон оптичної сили: від -0,50 до -6,00 з кроком 0,25 і від -6,00 до -10,00 з кроком 0,50; від + 0,50 до +6,00 з кроком 0,50. 

Clear 58UV: особливості лінз

  1. Киснева проникність 58 Dk / t: лінзи мають гранично допустимий рівень киснепроникності, пропускають повітря в середньому на 60%, не шкодять здоров'ю очей.
  2. Не рекомендуються пацієнтам з вираженим синдромом "сухого ока", гіпоксією, набряком та неоваскуляризації рогівки.
  3. Не рекомендовано спати в цих лінзах.
  4. Etafilcon A — силікон з 58% вмістом води. 

Лінзи для очей Clear 58 UV підійдуть вам, якщо:

  • вам важливе поєднання ціна/якість;
  • у вас не чутливі очі, і ви не відчуваєте сухість під час носіння контактних лінз;
  • ви носите контактні лінзи обмаль часу впродовж дня.

Інтернет-магазин Express Optic

Сьогодні, як ніколи, вимоги до нашого зору зросли. Тому його погіршення може вплинути як на вибір професії, так і на спосіб нашого життя. Адже очі дають нам більше інформації про навколишній світ, ніж всі органи чуття разом взяті. Тим не менше при всій своїй важливості, зір сприймається як дещо само собою зрозуміле. Сучасний рівень розвитку цивілізації диктує такі вимоги нашим очам і зору, до яких вони не були готові від природи. Тому головне наше з вами завдання контролювати свій зір, берегти його. І кваліфікований колектив фірми «Експрес оптика» бере на себе чималу відповідальність – допомогти Вам бачити! Запам’ятайте, дивитись – це ще не значить бачити!

Наша мета - створити для вас максимальний комфорт та можливість придбати якісний оптичний товар за доступною ціною. Продавець консультант допоможе підібрати окуляри на любий смак та для різних потреб. Кваліфіковано врахує усі ваші бажання і допоможе обрати якісну оправу, яка підійде до вашого типу обличчя. Ми стежимо за остайніми тенденціями моди та постійно розширяємо свій асоортимент тож готові запропонувати поринути у світ з над сучасними матеріалами від провідних компаній світу.

Також не виходячи із дому у режимі онлайн ви можете придбати потрібний для себе товар не хвилюючись про те що щось може не підійти. Унікальні функції допоможуть вибрати потрібну лінзу та оправу,ознайомитись із реагуванням її на день та ніч, світло і темряву. А ми завжди готові проконсультувати вас по любих питаннях. Ми - завжди до ваших послуг.

КОНТАКТИ

«Express Optic» (Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Мельника, 2 ТЦ «Екстім–Престиж»

“ОПТИКА” (Богородчани)

cмт.Богородчани, вул.Шевченка, 54 ТЦ “Візит”

“ОПТИКА” (Тлумач)

м.Тлумач, вул.Т.Шевченка, 6

“ОПТИКА” (Тисмениця)

м.Тисмениця, вул.Галицька, 20Д