0
Кошик

0товарів

Biofinity

Артикул: b-435456

Biofinity

Ліве око

Праве око

235 грн.

Модель: Biofinity b-435456
Режим заміни: Щомісячні
Опис:

 • Biofinity (Біофініті) — силікон-гідрогелеві контактні лінзи місячного носіння.

Виробник:Cooper Vision.

Матеріал: Comfilcon А, третього покоління, група FDA I.

Режим заміни: щомісячні.

Режим носіння: денний, пролонгований (6 ночей / 7 днів) або безперервний (29 ночей / 30 днів) — призначає офтальмолог.

Радіус кривизни: 8,6 мм.

Діапазон оптичної сили: від -0,50 до -6,00 з кроком 0,25 і від -6,00 до -10,00 з кроком 0,50.

З січня 2019 р. лінзи з "+" діоптріями продаються тільки упаковками.

  

Biofinity: особливості та переваги лінз

 1. Технологія зволоження Aquaform®:
  • довгі силіконові ланцюжки доставляють кисень до рогівки = очі залишаються здоровими.
  • ланцюжка матеріалу утримують молекули води = МКЛ зберігають вологу і залишаються зволоженими.
  • мала кількість містків, що зв'язують силіконові ланцюжки в матеріалі, = низький модуль пружності.
 2. Киснева проникність 160 Dk / t: лінзи добре пропускають повітря, не шкодять здоров'ю очей і не викликають гіпоксії, набряку та неоваскуляризації рогівки. Такої проникності досить, щоб безпечно спати в лінзах.
 3. Модуль пружності 0,75 Па: гнучкі МКЛ щільно прилягають до поверхні рогівки і не викликають дискомфорту. Ходити в них зручно і приємно.
 4. Comfilcon A — інноваційний гідрофільний силікон-гідрогелевий матеріал третього покоління з 48%вмістом води. Biofinity утримують вологу і не підсихають протягом дня.
 5. Асферичний дизайн: прибирає сферичні аберації, підвищує чіткість і якість зорового сприйняття.
 6. Тонкі закруглені краї: посадка контактної лінзи на оці правильна, Biofinity не відчуваються на очах і комфортні в носінні до 16 годин поспіль.

Лінзи для очей Biofinity підійдуть вам, якщо:

 • вам важливі максимальний комфорт і висока якість зорового сприйняття;
 • ви часто забуваєте знімати МКЛ на ніч;
 • у вас чутливі очі, ви відчуваєте сухість під час носіння контактних лінз або схильні до кисневого голодування рогівки;
 • ви змушені засинати в лінзах або вам необхідно 100% зір цілодобово (медикам, пожежникам, військовим на цілодобових чергуваннях)

Який розчин підходить для лінз Biofinity

При правильному догляді лінзи Biofinity прослужать 1 місяць в денному режимі, 7 днів у пролонгованому або 30 днів в безперервному .

Для очищення, промивання і зберігання підійдуть багатофункціональні розчини: ReNu MultiPlus, Opti-Free Express, Alvera і тощо. Для чутливих і схильних до алергічних реакцій очей — розчини Biotrue, Hy-Care із природними змащуючими компонентами.

  

Щоб видалити білки, ліпіди і кальцієві накопичення, які накопичуються за місяць, періодично очищайте лінзи пероксидними системами або використовуйте розчин на основі пероксиду AoSept, One Step.

Зверніть увагу! Якщо на блістері написано зверху "Comfilcon A" - це матеріал з якого виготовлена лінза і рівноцінно напису "Biofinity".

Інтернет-магазин Express Optic

Сьогодні, як ніколи, вимоги до нашого зору зросли. Тому його погіршення може вплинути як на вибір професії, так і на спосіб нашого життя. Адже очі дають нам більше інформації про навколишній світ, ніж всі органи чуття разом взяті. Тим не менше при всій своїй важливості, зір сприймається як дещо само собою зрозуміле. Сучасний рівень розвитку цивілізації диктує такі вимоги нашим очам і зору, до яких вони не були готові від природи. Тому головне наше з вами завдання контролювати свій зір, берегти його. І кваліфікований колектив фірми «Експрес оптика» бере на себе чималу відповідальність – допомогти Вам бачити! Запам’ятайте, дивитись – це ще не значить бачити!

Наша мета - створити для вас максимальний комфорт та можливість придбати якісний оптичний товар за доступною ціною. Продавець консультант допоможе підібрати окуляри на любий смак та для різних потреб. Кваліфіковано врахує усі ваші бажання і допоможе обрати якісну оправу, яка підійде до вашого типу обличчя. Ми стежимо за остайніми тенденціями моди та постійно розширяємо свій асоортимент тож готові запропонувати поринути у світ з над сучасними матеріалами від провідних компаній світу.

Також не виходячи із дому у режимі онлайн ви можете придбати потрібний для себе товар не хвилюючись про те що щось може не підійти. Унікальні функції допоможуть вибрати потрібну лінзу та оправу,ознайомитись із реагуванням її на день та ніч, світло і темряву. А ми завжди готові проконсультувати вас по любих питаннях. Ми - завжди до ваших послуг.

КОНТАКТИ

«Express Optic» (Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Мельника, 2 ТЦ «Екстім–Престиж»

“ОПТИКА” (Богородчани)

cмт.Богородчани, вул.Шевченка, 54 ТЦ “Візит”

“ОПТИКА” (Тлумач)

м.Тлумач, вул.Т.Шевченка, 6

“ОПТИКА” (Тисмениця)

м.Тисмениця, вул.Галицька, 20Д