0
Кошик

0товарів

AIR OPTIX plus HydraGlyde

Артикул: a-5622334

AIR OPTIX plus HydraGlyde
AIR OPTIX plus HydraGlyde

Ліве око

Праве око

235 грн.

Модель: AIR OPTIX plus HydraGlyde
Режим заміни: Щомісячні
Опис:

       AIR OPTIX plus HydraGlyde – нові вдосконалені силікон-гідрогелеві МКЛ з родини “Air Optix” від компанії Alcon. Плюсові рефракції реалізуються тільки упаковками.

     Переваги лінз Air Optix plus HydraGlyde: • корекція зору в широкому діапазоні діоптрій: від -12 до +8; • легке тонування для зручності маніпуляцій; • підвищена киснепроникність (138 DK/t); • достатня вологомісткість – 33%; • денний режим носіння і щомісячна заміна або пролонгований режим носіння при безперервному використанні лінз до 7 днів. Лінзи Air Optix plus HydraGlyde – одна з унікальних розробок компанії Alcon. Поєднання двох технологій (SmartShield і HydraGlyde) надає матеріалу лінз підвищеної гідрофільності – здатності притягувати і утримувати вологу. При цьому створюється тонкий захисний шар, який, крім зволоження ока, виконує і функцію захисту від білкових відкладень на поверхні лінзи.

     Виготовлені Air Optix plus HydraGlyde з силікон-гідрогелевого матеріалу Лотрафілкона А. Ще однією особливістю всієї лінійки Air Optix є біасферичний дизайн, який дозволяє повністю усунути аберації (зорові спотворення). Аберації виникають внаслідок нерівномірного проникнення світлових променів крізь товщу лінзи. Промені по-різному фокусуються на сітківці, утворюючи кола світлорозсіювання і, відповідно, ділянки розмитого нечіткого зображення. Це явище найбільш виражено при недостатньому освітленні, в сутінках. Обидві поверхні лінзи Air Optix plus HydraGlyde асферичні. Біасферичний дизайн виконує 2 функції: асферичність передньої сторони концентрує промені, що проходять крізь лінзу, в одній точці, це підвищує гостроту і якість зору, робить зображення яскравішим і контрастнішим; асферичність задньої поверхні забезпечує ідеальну м'яку посадку лінзи. Наведені переваги підвищують комфортність використання Air Optix plus HydraGlyde.

     Лінзи призначені для носіння як в денному режимі із заміною через 30 днів, так і в пролонгованому із заміною через 7 діб. Не варто забувати, що перший підбір будь-якої контактної оптики слід проводити після повної діагностики зору! Тільки фахівець (лікар-офтальмолог) зможе правильно підібрати вам контактні лінзи із урахуванням всіх індивідуальних особливостей ваших очей.

Інтернет-магазин Express Optic

Сьогодні, як ніколи, вимоги до нашого зору зросли. Тому його погіршення може вплинути як на вибір професії, так і на спосіб нашого життя. Адже очі дають нам більше інформації про навколишній світ, ніж всі органи чуття разом взяті. Тим не менше при всій своїй важливості, зір сприймається як дещо само собою зрозуміле. Сучасний рівень розвитку цивілізації диктує такі вимоги нашим очам і зору, до яких вони не були готові від природи. Тому головне наше з вами завдання контролювати свій зір, берегти його. І кваліфікований колектив фірми «Експрес оптика» бере на себе чималу відповідальність – допомогти Вам бачити! Запам’ятайте, дивитись – це ще не значить бачити!

Наша мета - створити для вас максимальний комфорт та можливість придбати якісний оптичний товар за доступною ціною. Продавець консультант допоможе підібрати окуляри на любий смак та для різних потреб. Кваліфіковано врахує усі ваші бажання і допоможе обрати якісну оправу, яка підійде до вашого типу обличчя. Ми стежимо за остайніми тенденціями моди та постійно розширяємо свій асоортимент тож готові запропонувати поринути у світ з над сучасними матеріалами від провідних компаній світу.

Також не виходячи із дому у режимі онлайн ви можете придбати потрібний для себе товар не хвилюючись про те що щось може не підійти. Унікальні функції допоможуть вибрати потрібну лінзу та оправу,ознайомитись із реагуванням її на день та ніч, світло і темряву. А ми завжди готові проконсультувати вас по любих питаннях. Ми - завжди до ваших послуг.

КОНТАКТИ

«Express Optic» (Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Мельника, 2 ТЦ «Екстім–Престиж»

“ОПТИКА” (Богородчани)

cмт.Богородчани, вул.Шевченка, 54 ТЦ “Візит”

“ОПТИКА” (Тлумач)

м.Тлумач, вул.Т.Шевченка, 6

“ОПТИКА” (Тисмениця)

м.Тисмениця, вул.Галицька, 20Д