0
Кошик

0товарів

Proclear

Артикул: p-23432422

Proclear

Ліве око

Праве око

25 грн.

Модель: Proclear p-23432422
Призначення: Одноденні
Кількість лінз в упаковці: 30 шт
Опис:

Proclear 1 day — одноденні гідрогелеві контактні лінзи.

 

Виробник: Cooper Vision.

Матеріал: Omafilcon A.

Режим заміни: кожен день.

Режим носіння: денний (до 12 годин) призначає офтальмолог.

Радіус кривизни: 8,7 мм.

Діапазон оптичної сили:

 • корекція короткозорості від -0.50 до -5.00 крок 0.25 і від -5.00 до -12.00 діоптрій крок 0.5;
 • корекція далекозорості від +1.00 до +8.00 крок 0.50.

Proclear 1 day: особливості та переваги лінз

 1. Рекомендація FDA: Proclear 1 day — поки єдині контактні лінзи, які рекомендує при дискомфорті та сухості очей Американське Управління з нагляду за харчовими, косметичними та медичними продуктами.
 2. Запатентована PC-технологія: молекули фосфорілхолін PC в матеріалі притягують і утримують рідину на поверхні МКЛ. Proclear 1 day біосумісні з поверхнею ока і залишаються зволоженими на 96% навіть після 12 годин носіння.
 3. Omafilcon A — гідрогелевий біосумісний матеріал з влагосодержанием 60%. Proclear 1 day не викликають дискомфорту й алергічних реакцій, підходять для чутливих очей.
 4. Гігієнічність і безпека — з одноразовими Proclear 1 day практично нульовий ризик захворіти кон'юнктивітом, кератитом або іншою інфекцією.
 5. Асферичний дизайн коригує сферичні аберації ока і підвищує чіткість зорового сприйняття. У Proclear 1 day картинка навколишнього світу якісна і чітка навіть при поганому освітленні.
 6. Світло-блакитне тонування допомагає знаходити в розчині й одягати лінзи Proclear 1 day.

Лінзи для очей Proclear 1 day підійдуть вам, якщо:

 • ви використовуєте лінзи час від часу;
 • вам важливі максимальний комфорт і безпека для очей;
 • у вас чутливі очі, схильні до алергії на компоненти універсальних розчинів — одноденки не потрібно очищати і дезінфікувати;
 • у вас немає часу на щоденний догляд за МКЛ — одноразові лінзи викидаються після використання;
 • ви дбаєте про здоров'я і не хочете нашкодити своїм очам.

Інтернет-магазин Express Optic

Сьогодні, як ніколи, вимоги до нашого зору зросли. Тому його погіршення може вплинути як на вибір професії, так і на спосіб нашого життя. Адже очі дають нам більше інформації про навколишній світ, ніж всі органи чуття разом взяті. Тим не менше при всій своїй важливості, зір сприймається як дещо само собою зрозуміле. Сучасний рівень розвитку цивілізації диктує такі вимоги нашим очам і зору, до яких вони не були готові від природи. Тому головне наше з вами завдання контролювати свій зір, берегти його. І кваліфікований колектив фірми «Експрес оптика» бере на себе чималу відповідальність – допомогти Вам бачити! Запам’ятайте, дивитись – це ще не значить бачити!

Наша мета - створити для вас максимальний комфорт та можливість придбати якісний оптичний товар за доступною ціною. Продавець консультант допоможе підібрати окуляри на любий смак та для різних потреб. Кваліфіковано врахує усі ваші бажання і допоможе обрати якісну оправу, яка підійде до вашого типу обличчя. Ми стежимо за остайніми тенденціями моди та постійно розширяємо свій асоортимент тож готові запропонувати поринути у світ з над сучасними матеріалами від провідних компаній світу.

Також не виходячи із дому у режимі онлайн ви можете придбати потрібний для себе товар не хвилюючись про те що щось може не підійти. Унікальні функції допоможуть вибрати потрібну лінзу та оправу,ознайомитись із реагуванням її на день та ніч, світло і темряву. А ми завжди готові проконсультувати вас по любих питаннях. Ми - завжди до ваших послуг.

КОНТАКТИ

«Express Optic» (Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Мельника, 2 ТЦ «Екстім–Престиж»

“ОПТИКА” (Богородчани)

cмт.Богородчани, вул.Шевченка, 54 ТЦ “Візит”

“ОПТИКА” (Тлумач)

м.Тлумач, вул.Т.Шевченка, 6

“ОПТИКА” (Тисмениця)

м.Тисмениця, вул.Галицька, 20Д