0
Кошик

0товарів

Діагностика зору

Регулярна діагностика зору – найкращий спосіб захистити очі від захворювань

Наші очі являються єдиним органом, який маєоптично прозорі тканини, що називаються оптичним середовищем ока. Завдяки їмпромені світла проходять в око, і ми маємо можливість бачити.

 

Розрізняти предмети, світло, кольори,мільйони відтінків – це величезний дар людини. Але, на жаль, існує великакількість захворювань очей, які заважають бачити навколишній світ повноцінно.

 

Кожному cлід регулярно проходити базові діагностичні обстеженняоргана зору. Як часто Ви повинні відвідувати офтальмолога, залежить від Вашоговіку, загального стану здоров’я та офтальмологічних проблем.

 

Під час обов’язкових досліджень офтальмологдосліджуватиме гостроту Вашого зору, перевірить очний тиск та оцінить станздоров’я Ваших очей. Навіть, якщо на даний момент Ви вважаєте, що з Вашимиочима все гаразд, завжди корисно відверто поспілкуватись із спеціалістом прозахворювання очей у Вашій родині, Ваші звички, стиль життя та роботи, оскількиці чинники можуть впливати на стан зору тепер і у майбутньому.

 

На першому етапі досліджень лікар визначитьрефракційну силу оптичної системи ока (комп’ютерна авторефрактометрія). Лікарвизначатиме гостроту зору. Вам запропонують прочитати літери на таблиці. Буквибудуть зменшуватися із кожним рядочком, як правило, виникне момент, коли Вивідчуєте, що бачите недостатньо чітко.     Лікар спробує скорегувати зір за допомогою лінз і, уразі потреби, випише Вам рецепт на окуляри, для далі, для читання або дляроботи. Офтальмолог перевірить внутрішньоочний тиск, щоб виключити захворюванняна глаукому. Для об’єктивного огляду стану очного дна Вам можуть закапати очнікраплі, що розширюють зіницю, дія яких триватиме близькодвох годин. У цей часВам може бути важко сфокусувати погляд на близькій відстані.

 

Якщо ж у Вас, все-таки, виявлено захворюванняоргана зору (катаракта, глаукома, захворювання сітківки тощо ) лікар надастьвичерпну інформацію про перебіг даного захворювання та запропонує Вамоптимальний варіант лікування.


Як часто потрібно проходити діагностичнеобстеження?

Якщо у Вас з’явився дискомфорт в очах, погіршення зоруабо будь- які інші явища, Вам необхідно одразу звернутися долікаря-офтальмолога. Якщо ж у Вас немає ніяких скарг щодо очей, доцільновідвідувати офтальмолога кожні два роки.

 

Після 40–а років, необхідно відвідуватиофтальмолога щороку, оскільки такі захворювання, як катаракта, мають схильністьрозвиватись з віком. Гострота зору розвивається не одразу, тому діти такожповинні обстежуватися щороку, принаймі до 16-ти річного віку.

Для людей із важкими соматичними патологіями, як діабет,регулярні профілактичні обстеження є необхідними для підтримки нормальногостану органу зору. Це стосується і людей із складними офтальмологічнимипатологіями ( глаукомою, захворюваннями сітківки).

 

Регулярна діагностика зору – найкращий спосіб захистити очі від захворювань.

Окуляри, без сумніву, являються найчисленнішим на планетіспособом, який корегує зір. За даними ВОЗблизько 30% населення Землі має поганий зір, і більшість з них користується окулярами. Заслугаокулярів не підлягає сумніву. Сотні мільйонів людей за допомогою окулярівотримують можливість нормально бачити.

 

Окулярна корекція має багато переваг.Окулярами можна корегувати практично будь-які ступені аномалій рефракції,включаючи астигматизм. Окуляри зручні для тих людей, яким потрібно корегувати зір час від часу. Залежновід цього, підібрати окуляри можнадля близі, для далі, окуляри для комп`ютера,для водіння і т.д.

 

Часто окулярам немає альтернативи, наприклад,в дитячому віці: операції по лазерній корекції проводяться лише після повногодозрівання ока, починаючи з 18 років, а використання контактних лінз у дітейсильно обмежене.

 

Коли Ви вдягаєте окуляри, промені світла, щонесуть інформацію, правильно фокусуються на сітківці і гострота зорупокращується.

 

Підбір окулярів для корекції зору повинен проводити лишелікар-офтальмолог після повного обстеження зору. Неправильнопідібрані окуляри можуть стати причиною постійного перевтомлення очей і сприятипрогресуванню очних хвороб, таких як короткозорість, астигматизм,далекозорість; можуть викликати головний біль, швидку втомлюваність тапорушення працездатності.

 

Правильно підібрати окуляри – завдання не зовсім легке. Підбір окулярів – це досить кропітка маніпуляція, яка потребує значногодосвіду лікаря. Інколи, щоб правильно підібрати окуляри, потрібнорозширити зіницю.

При короткозоростілікар-офтальмолог використовує окулярне скло, яке послаблює оптичну силу ока. Це – розсіюючі лінзи, вони позначаються знаком «-». Придалекозорості необхідно посилити оптичну силу ока. Для цьоговикористовуються збірні лінзи, які позначаються знаком «+».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Легендарні сонцезахисні окуляри Ray Ban

08 Серпень 2019

Як продовжити «життя» своїм окулярам

15 Липень 2019

Підбір жіночої оправи

08 Липень 2019

Матеріал для оправ

25 Червень 2019

Чи викликають алергію контактні лінзи?

17 Червень 2019

Навіщо потрібні сонцезахисні окуляри?

10 Червень 2019

Коли перевіряти зір дитині?

21 Травень 2019

Те, що Ви не знали про зір

08 Квітень 2019

5 міфів про контактної корекції зору

19 Березень 2019

АКЦІЯ

Обмінюй старі на нові зі знижкою 20%

19 Лютий 2019

Інтернет-магазин Express Optic

Сьогодні, як ніколи, вимоги до нашого зору зросли. Тому його погіршення може вплинути як на вибір професії, так і на спосіб нашого життя. Адже очі дають нам більше інформації про навколишній світ, ніж всі органи чуття разом взяті. Тим не менше при всій своїй важливості, зір сприймається як дещо само собою зрозуміле. Сучасний рівень розвитку цивілізації диктує такі вимоги нашим очам і зору, до яких вони не були готові від природи. Тому головне наше з вами завдання контролювати свій зір, берегти його. І кваліфікований колектив фірми «Експрес оптика» бере на себе чималу відповідальність – допомогти Вам бачити! Запам’ятайте, дивитись – це ще не значить бачити!

Наша мета - створити для вас максимальний комфорт та можливість придбати якісний оптичний товар за доступною ціною. Продавець консультант допоможе підібрати окуляри на любий смак та для різних потреб. Кваліфіковано врахує усі ваші бажання і допоможе обрати якісну оправу, яка підійде до вашого типу обличчя. Ми стежимо за остайніми тенденціями моди та постійно розширяємо свій асоортимент тож готові запропонувати поринути у світ з над сучасними матеріалами від провідних компаній світу.

Також не виходячи із дому у режимі онлайн ви можете придбати потрібний для себе товар не хвилюючись про те що щось може не підійти. Унікальні функції допоможуть вибрати потрібну лінзу та оправу,ознайомитись із реагуванням її на день та ніч, світло і темряву. А ми завжди готові проконсультувати вас по любих питаннях. Ми - завжди до ваших послуг.

КОНТАКТИ

«Express Optic» (Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Мельника, 2 ТЦ «Екстім–Престиж»

“ОПТИКА” (Богородчани)

cмт.Богородчани, вул.Шевченка, 54 ТЦ “Візит”

“ОПТИКА” (Тлумач)

м.Тлумач, вул.Т.Шевченка, 6

“ОПТИКА” (Тисмениця)

м.Тисмениця, вул.Галицька, 20Д