0
Кошик

0товарів

Dailies Total 1

Артикул: dt-2112004

Dailies Total 1

Ліве око

Праве око

35 грн.

Модель: Dailies Total 1 dt-2112004
Режим заміни: Щоденний
Призначення: Для далі (+або -)
Матеріал лінз: Лінзи з градієнтним вмістом води
Кількість лінз в упаковці: 30 шт
Опис:

Dailies Total 1 — одноденні дихаючі силікон-гідрогелеві контактні лінзи.

 

Виробник:Alcon (колись Ciba Vision).

Матеріал: Delefilcon А.

Режим заміни: щодня.

Режим носіння: денний (до 16 годин) призначає офтальмолог.

Радіус кривизни: 8,7 мм.

Діапазон оптичної сили:

  • корекція короткозорості від -0.50 до -6.00 крок 0.25 і від -6.00 до -12.00 діоптрій крок 0.5.
  • корекція далекозорості від +1.00 до +6.00 крок 0.50.

Dailies Total 1: особливості та переваги лінз

  1. Перші МКЛ з водоградієнтного матеріалу: Delefilcon A — силікон-гідрогелевий матеріал з градієнтним вмістом води. Таким чином у лінз Dailies Total 1 силіконова серцевина і гідрогелева поверхня.
  2. Гігієнічність і безпека — з одноразовими Dailies Total 1 практично нульовий ризик захворіти кон'юнктивітом, кератитом або іншою інфекцією.
  3. Киснева проникність 156 Dk / t: в Dailies Total 1 рогівка вільно дихає протягом дня, а очі залишаються здоровими — виключений ризик гіпоксії і небажаних ускладнень.
  4. До 100% вологи на поверхні — гідрофільний матеріал притягує слізну рідину і залишається зволоженим до кінця дня, ходити в Dailies Total 1 зручно і приємно.
  5. Біосумісна поверхня, подібна епітелію рогівки, не містить силіконових молекул, які викликають роздратування. Dailies Total 1 підходять людям із чутливими очима і схильністю до алергічних реакцій.

Лінзи для очей Dailies Total 1 підійдуть вам, якщо:

  • вам важливі максимальний комфорт і висока якість зорового сприйняття;
  • у вас чутливі очі, схильні до алергії на компоненти універсальних розчинів — одноденки не потрібно очищати і дезінфікувати;
  • у вас немає часу на щоденний догляд за МКЛ — одноразові лінзи викидаються після використання.

Інтернет-магазин Express Optic

Сьогодні, як ніколи, вимоги до нашого зору зросли. Тому його погіршення може вплинути як на вибір професії, так і на спосіб нашого життя. Адже очі дають нам більше інформації про навколишній світ, ніж всі органи чуття разом взяті. Тим не менше при всій своїй важливості, зір сприймається як дещо само собою зрозуміле. Сучасний рівень розвитку цивілізації диктує такі вимоги нашим очам і зору, до яких вони не були готові від природи. Тому головне наше з вами завдання контролювати свій зір, берегти його. І кваліфікований колектив фірми «Експрес оптика» бере на себе чималу відповідальність – допомогти Вам бачити! Запам’ятайте, дивитись – це ще не значить бачити!

Наша мета - створити для вас максимальний комфорт та можливість придбати якісний оптичний товар за доступною ціною. Продавець консультант допоможе підібрати окуляри на любий смак та для різних потреб. Кваліфіковано врахує усі ваші бажання і допоможе обрати якісну оправу, яка підійде до вашого типу обличчя. Ми стежимо за остайніми тенденціями моди та постійно розширяємо свій асоортимент тож готові запропонувати поринути у світ з над сучасними матеріалами від провідних компаній світу.

Також не виходячи із дому у режимі онлайн ви можете придбати потрібний для себе товар не хвилюючись про те що щось може не підійти. Унікальні функції допоможуть вибрати потрібну лінзу та оправу,ознайомитись із реагуванням її на день та ніч, світло і темряву. А ми завжди готові проконсультувати вас по любих питаннях. Ми - завжди до ваших послуг.

КОНТАКТИ

«Express Optic» (Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Мельника, 2 ТЦ «Екстім–Престиж»

“ОПТИКА” (Богородчани)

cмт.Богородчани, вул.Шевченка, 54 ТЦ “Візит”

“ОПТИКА” (Тлумач)

м.Тлумач, вул.Т.Шевченка, 6

“ОПТИКА” (Тисмениця)

м.Тисмениця, вул.Галицька, 20Д