0
Кошик

0товарів

Чи викликають алергію контактні лінзи?

     Припущення про те, що контактні лінзи викликають алергію, є необгрунтованим і помилковим. Так, почервоніння очей це досить часте явище для носіїв лінз. Контактні лінзи постійно торкаються поверхні ока, тому частіше за все, це реакція на чужорідне тіло.

     Алергічних реакцій на матеріал, з якого виготовлена контактна лінза, практично не зустрічається. Найчастіше користувачі контактних лінз, які застосовують розчин, краплі по догляду, можуть зіткнутися з алергією на консерванти, що містяться в них.

     Важливо знати, що алергічна реакція може бути ще від відкладень на внутрішній стороні контактної лінзи. Виникає така ситуація у людей, що використовують лінзи планової заміни (місяць, квартал). Особливо, якщо людина не дотримується режиму носіння і планової заміни. Дана проблема вирішується заміною лінз на нові, або на лінзи з іншого матеріалу. Але, якщо ви виявили у себе симптоми алергії, варто обговорити цю проблему з лікарем-офтальмологом, який постарається з'ясувати причину і призначить відповідне лікування, найбільш підходящі лінзи, або ж заміну засобів по догляду. Як правило, одноденні контактні лінзи стануть виходом із ситуації.

     Слід зазначити, що найбільш оптимальний режим носіння лінз - одноденний. Вони дуже зручні, оскільки не вимагають застосування будь-яких засобів по догляду, і найбільш гігієнічні. Тому вони ідеально підходять для алергіків. Користуючись одноденними лінзами, ви економите на засобах по догляду, і кожен раз будете одягати нову чисту лінзу. Тим самим, забезпечуючи комфорт своїм очам, і перешкоджаючи виникненню інфекцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Легендарні сонцезахисні окуляри Ray Ban

08 Серпень 2019

Як продовжити «життя» своїм окулярам

15 Липень 2019

Підбір жіночої оправи

08 Липень 2019

Матеріал для оправ

25 Червень 2019

Навіщо потрібні сонцезахисні окуляри?

10 Червень 2019

Коли перевіряти зір дитині?

21 Травень 2019

Те, що Ви не знали про зір

08 Квітень 2019

5 міфів про контактної корекції зору

19 Березень 2019

АКЦІЯ

Обмінюй старі на нові зі знижкою 20%

19 Лютий 2019

Навіщо потрібні комп’ютерні окуляри

11 Лютий 2019

Інтернет-магазин Express Optic

Сьогодні, як ніколи, вимоги до нашого зору зросли. Тому його погіршення може вплинути як на вибір професії, так і на спосіб нашого життя. Адже очі дають нам більше інформації про навколишній світ, ніж всі органи чуття разом взяті. Тим не менше при всій своїй важливості, зір сприймається як дещо само собою зрозуміле. Сучасний рівень розвитку цивілізації диктує такі вимоги нашим очам і зору, до яких вони не були готові від природи. Тому головне наше з вами завдання контролювати свій зір, берегти його. І кваліфікований колектив фірми «Експрес оптика» бере на себе чималу відповідальність – допомогти Вам бачити! Запам’ятайте, дивитись – це ще не значить бачити!

Наша мета - створити для вас максимальний комфорт та можливість придбати якісний оптичний товар за доступною ціною. Продавець консультант допоможе підібрати окуляри на любий смак та для різних потреб. Кваліфіковано врахує усі ваші бажання і допоможе обрати якісну оправу, яка підійде до вашого типу обличчя. Ми стежимо за остайніми тенденціями моди та постійно розширяємо свій асоортимент тож готові запропонувати поринути у світ з над сучасними матеріалами від провідних компаній світу.

Також не виходячи із дому у режимі онлайн ви можете придбати потрібний для себе товар не хвилюючись про те що щось може не підійти. Унікальні функції допоможуть вибрати потрібну лінзу та оправу,ознайомитись із реагуванням її на день та ніч, світло і темряву. А ми завжди готові проконсультувати вас по любих питаннях. Ми - завжди до ваших послуг.

КОНТАКТИ

«Express Optic» (Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Мельника, 2 ТЦ «Екстім–Престиж»

“ОПТИКА” (Богородчани)

cмт.Богородчани, вул.Шевченка, 54 ТЦ “Візит”

“ОПТИКА” (Тлумач)

м.Тлумач, вул.Т.Шевченка, 6

“ОПТИКА” (Тисмениця)

м.Тисмениця, вул.Галицька, 20Д