0
Кошик

0товарів

Навіщо потрібні сонцезахисні окуляри?

     Крім того, що сонцезахисні окуляри сьогодні є неодмінно модним аксесуаром, що підкреслює певний стиль та імідж їх власника, вони повинні відповідати функціональним вимогам захисту та безпеки.

     Для наших очей шкідливо не тільки ультрафіолетове випромінювання, але і інфрачервоне, а також надмірно яскраве світло як таке. Якісні, правильно підібрані за ступенем затемнення окуляри, звичайно, нейтралізують негативні впливи, однак просто темні окуляри, без UV фільтрів, можуть тільки нашкодити, оскільки вони обманюють зіницю, яка не звужується на яскравому світлі, поглинаючи ще більші дози UV.

     Безліч проблем, що виникають у нас в старості, це результат нехтування сонцезахисними окулярами в молодості, оскільки непомітні мікротравми очей, накопичуючись дають відчутний негативний ефект лише з часом. Однак цей час може обчислюватися і одним, двома сезонами при носінні небезпечних окулярів. Та й поява зморшок навколо очей не змусить себе довго чекати, якщо не носити сонцезахисні окуляри при яскравому сонці, постійно мружачись при цьому. 

     Захист від Сонця і позначення Ультрафіолетові промені, що доходять до наших очей поділяються на UVA і UVB (загальною довжиною хвилі 290-380 нм). Категорія UVC поглинається атмосферою. Вони, звичайно, не однакові за ступенем шкідливості, проте в окулярах має бути захист від обох категорій. Часто на етикетках сонцезахисних окулярів або стікері на лінзах можна побачити знак "UV-400". Це позначення захисту даними лінзами від всіх ультрафіолетових випромінювань з довжиною хвиль променів менше 400 Нм. Інша справа, що присутність цього написи у багатьох випадках не гарантує наявностi на даних окулярах лінз,що дійсно відповідають за своєю якістю такому напису. В основному це відноситься до окулярiв "сумнівної" якості і походження.

     Інформація ж про захист від інфрачервоного випромінювання ніколи на окулярах не пишеться і, як правило, мається на увазі по замовчанню. Одні лінзи це роблять краще, інші гірше, наприклад поляризаційні. Часто на етикетках, стікерах лінз або дужках сонцезахисних окулярів вказується категорія світлопропускання даних лінз окулярів. Необхідно враховувати дану категорію при виборі окулярів, припускаючи при цьому світлові умови їх застосування.

     Існує всього п'ять категорій світлопропускання лінз: 0 - пропускають 80-100% світла (лінзи прозорі або злегка затінені); 1 - пропускають 43-80 % світла; 2 - пропускають 18-43 % світла; 3 - пропускають 8-18 % світла; 4 - пропускають 3-8 % світла (лінзи дуже темні). Приналежність до якої-небудь категорії, звичайно, залежить від кольору лінз. Незалежно від того чи буде ця інформація на окулярах чи ні, бажано уявляти які кольори лінз до яких сонячно-світлових умов підходять. Саме з причини небезпеки для очей надмірно яскравого світла необхідно, щоб використання сонцезахисних окулярів в певних світлових умовах відповідало категорії затемненостi (кольорам) лінз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Легендарні сонцезахисні окуляри Ray Ban

08 Серпень 2019

Як продовжити «життя» своїм окулярам

15 Липень 2019

Підбір жіночої оправи

08 Липень 2019

Матеріал для оправ

25 Червень 2019

Чи викликають алергію контактні лінзи?

17 Червень 2019

Коли перевіряти зір дитині?

21 Травень 2019

Те, що Ви не знали про зір

08 Квітень 2019

5 міфів про контактної корекції зору

19 Березень 2019

АКЦІЯ

Обмінюй старі на нові зі знижкою 20%

19 Лютий 2019

Навіщо потрібні комп’ютерні окуляри

11 Лютий 2019

Інтернет-магазин Express Optic

Сьогодні, як ніколи, вимоги до нашого зору зросли. Тому його погіршення може вплинути як на вибір професії, так і на спосіб нашого життя. Адже очі дають нам більше інформації про навколишній світ, ніж всі органи чуття разом взяті. Тим не менше при всій своїй важливості, зір сприймається як дещо само собою зрозуміле. Сучасний рівень розвитку цивілізації диктує такі вимоги нашим очам і зору, до яких вони не були готові від природи. Тому головне наше з вами завдання контролювати свій зір, берегти його. І кваліфікований колектив фірми «Експрес оптика» бере на себе чималу відповідальність – допомогти Вам бачити! Запам’ятайте, дивитись – це ще не значить бачити!

Наша мета - створити для вас максимальний комфорт та можливість придбати якісний оптичний товар за доступною ціною. Продавець консультант допоможе підібрати окуляри на любий смак та для різних потреб. Кваліфіковано врахує усі ваші бажання і допоможе обрати якісну оправу, яка підійде до вашого типу обличчя. Ми стежимо за остайніми тенденціями моди та постійно розширяємо свій асоортимент тож готові запропонувати поринути у світ з над сучасними матеріалами від провідних компаній світу.

Також не виходячи із дому у режимі онлайн ви можете придбати потрібний для себе товар не хвилюючись про те що щось може не підійти. Унікальні функції допоможуть вибрати потрібну лінзу та оправу,ознайомитись із реагуванням її на день та ніч, світло і темряву. А ми завжди готові проконсультувати вас по любих питаннях. Ми - завжди до ваших послуг.

КОНТАКТИ

«Express Optic» (Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Мельника, 2 ТЦ «Екстім–Престиж»

“ОПТИКА” (Богородчани)

cмт.Богородчани, вул.Шевченка, 54 ТЦ “Візит”

“ОПТИКА” (Тлумач)

м.Тлумач, вул.Т.Шевченка, 6

“ОПТИКА” (Тисмениця)

м.Тисмениця, вул.Галицька, 20Д