0
Кошик

0товарів

Матеріал для оправ

     При виробництві металевих оправ використовуються 4 основнi групи металів: сплави міді, нержавіюча сталь, титан і алюміній. В дану групу не відносимо золото через специфіку його обробки.

Сплави міді.

Найчастіше в сплави з міддю додають наступні матеріали: нікель, цинк, олово, залізо, берилій.

Латунь марки Л85. Використання даного матеріалу в наш час значно скоротилося з-за високого ступеня корозії.

Олов'яна бронза. Використовується для виготовлення завушників в недорогих оправах. Переваги: невисока корозійність, пружність. Недоліки: стає дуже м'яким в місці пайки.

Bronze 48. В склад даного сплаву входить нікель і цинк. Він свого часу був розроблений спеціально для оптичної промисловості. Використовується в основному для виготовлення завушників і перенісся.

Нейзильбер. В цей сплав входить мідь і цинк. Застосовується у виготовленні недорогих окулярів. Недоліки: викликає алергію у людей із-за наявності нікелю в сплаві.

Blanka Z Вдосконалений нейзильбер. Був розроблений спеціально для оптичної промисловості. Переваги: стійкий до корозії і володіє хорошою пружністю. Використовується в основному для виготовлення оправ дорогої цінової категорії. Його вартість обумовлена трудомістким процесом отримання. Недолік: містить нікель і відповідно може викликати алергію на нікель, якщо вона є у людини.

Монель. Містить високий вміст нікелю (близько 68%). Позитивні якості: висока механічна міцність, стійкий до корозії, еластичність. Недолік: може викликати алергію через вміст нікелю.

Берилова бронза Cu 98 Be 2 (CuBe 2). Сплав, у якому частина берилію становить від 1 до 2%. Переваги: підвищена міцність при механічному навантаженні. Але через високу вартiсть використовується при виготовленні невеликих деталей.

Для виготовлення недорогих оправ використовують: нейзильбер (рамки), олов'яну бронзу (заушники). Для оправ високої цінової категорії використовують Blanka Z (заушники і перенісся), монель (обідки оправи), нейзильберг (дрібні деталі, що піддаються обробці і пайцi).

     Переваги всіх оправ, виготовлених із сплавів міді: помірна ціна, легкість і зручність в роботі (пайка, легко ремонтутьється і не вимагає спеціального дорогого обладнання). Недолік даних оправ: схильність до корозії, можуть викликати алергію (нікель - найсильніший алерген серед металів, щоб уникнути контакту зі шкірою, виробники наносять спеціальне покриття на дані оправи (якщо є в складі нікель).

Нержавіюча сталь

     Нержавіюча сталь - це сплав на основі заліза і належить до групи чорних металів. Властивості нержавіючого металу надає хром. Переваги данної моделі: виготовлення легких оправ, які легко обробляти, декорувати і мають невисоку вартістю. Майстри-оптики воліють працювати з даним матеріалом через зручність установки лінз і підгонки оправи по обличчю клієнта.

Геніум. Високотехнологічний сплав, який був спеціально розроблений для виробництва оптики. За вагою, його можна порівняти з титаном, але по міцності геніум вище титану в 2 рази. Так само цей метал є гіпоалергеним, легкий в пайцi.

Алюміній.

Даний матеріал має як переваги, так і недоліки. З переваг можна виділити його легкість (в 3 рази легше, ніж сталь), гіпоалергiйний, з недоліків - невисока міцність, низька пружність. Тому з нього виготовляють товсті оправи.

Титан.

Чистий титан. Складається з 99,2% з титану, гіпоалергiйний і не містить нікель, не схильний до корозії, дуже легкий. Але для ремонту оправ з чистого титану необхідно спеціальне обладнання, тому ремонт та пайка даних оправ коштує дорого. Так само даний матеріал стає з часом тендітний.

Бета-титан складається з 74% титану, тому не є таким крихким, як чистий титан. Його переваги: гнучкість, еластичність, стійкий до корозії, довговічний, і застосовується при виготовленні безобiдкових оправ. Але, як і чистий титан, оправи з даного матеріалу так само дуже проблематично і дорого ремонтувати.

Флекс-титан . Досконально невідомий склад даного сплаву. Оправи, виготовлені з цього сплаву, що володіють ефектом «пам'яті форми».

Золото

Чисте золото не використовується при виготовленні оправ через свою м'якість і вартість. Недолік оправ з даного матеріалу: висока вартість і досить відчутна вага при носінні. Сам матеріал не володіє пружністю і легко деформується, при роботі з даним матеріалом можуть залишатися помітні сліди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Легендарні сонцезахисні окуляри Ray Ban

08 Серпень 2019

Як продовжити «життя» своїм окулярам

15 Липень 2019

Підбір жіночої оправи

08 Липень 2019

Чи викликають алергію контактні лінзи?

17 Червень 2019

Навіщо потрібні сонцезахисні окуляри?

10 Червень 2019

Коли перевіряти зір дитині?

21 Травень 2019

Те, що Ви не знали про зір

08 Квітень 2019

5 міфів про контактної корекції зору

19 Березень 2019

АКЦІЯ

Обмінюй старі на нові зі знижкою 20%

19 Лютий 2019

Навіщо потрібні комп’ютерні окуляри

11 Лютий 2019

Інтернет-магазин Express Optic

Сьогодні, як ніколи, вимоги до нашого зору зросли. Тому його погіршення може вплинути як на вибір професії, так і на спосіб нашого життя. Адже очі дають нам більше інформації про навколишній світ, ніж всі органи чуття разом взяті. Тим не менше при всій своїй важливості, зір сприймається як дещо само собою зрозуміле. Сучасний рівень розвитку цивілізації диктує такі вимоги нашим очам і зору, до яких вони не були готові від природи. Тому головне наше з вами завдання контролювати свій зір, берегти його. І кваліфікований колектив фірми «Експрес оптика» бере на себе чималу відповідальність – допомогти Вам бачити! Запам’ятайте, дивитись – це ще не значить бачити!

Наша мета - створити для вас максимальний комфорт та можливість придбати якісний оптичний товар за доступною ціною. Продавець консультант допоможе підібрати окуляри на любий смак та для різних потреб. Кваліфіковано врахує усі ваші бажання і допоможе обрати якісну оправу, яка підійде до вашого типу обличчя. Ми стежимо за остайніми тенденціями моди та постійно розширяємо свій асоортимент тож готові запропонувати поринути у світ з над сучасними матеріалами від провідних компаній світу.

Також не виходячи із дому у режимі онлайн ви можете придбати потрібний для себе товар не хвилюючись про те що щось може не підійти. Унікальні функції допоможуть вибрати потрібну лінзу та оправу,ознайомитись із реагуванням її на день та ніч, світло і темряву. А ми завжди готові проконсультувати вас по любих питаннях. Ми - завжди до ваших послуг.

КОНТАКТИ

«Express Optic» (Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Мельника, 2 ТЦ «Екстім–Престиж»

“ОПТИКА” (Богородчани)

cмт.Богородчани, вул.Шевченка, 54 ТЦ “Візит”

“ОПТИКА” (Тлумач)

м.Тлумач, вул.Т.Шевченка, 6

“ОПТИКА” (Тисмениця)

м.Тисмениця, вул.Галицька, 20Д