0
Кошик

0товарів

Навіщо потрібні комп’ютерні окуляри

      Сьогодні у вік комп’ютерних технологій, як ніколи , стала важлива і актуальна проблема збереження зору і вирішення питання корекції зору. Робота за комп’ютером дуже втомлююча для очей, і несприятливим чином може позначитись на Вашому зорі, якщо знехтувати простими правилами.

      При довготривалій роботі за монітором очі пересихають, і отримують в надлишку голубий колір від випромінювання монітору. Тому слід пам’ятати про загальні рекомендації при роботі перед монітором. Кожні дві години робіть 15-хвилинну перерву, під час якої відведіть очі від монітору, подивіться вдаль, порухайтесь. За час роботи слід сидіти на відстані 50-60см від монітору комп’ютера і старатись частіше моргати, щоб очі не пересихали.

     Для комфортної роботи за комп’ютером доцільно підібрати спеціальні комп’ютерні окуляри, які дозволяють підвищувати контрастність зображення, і приберуть відблиски. Важливо знати, що якісні лінзи таких окулярів, по перше, повинні містити  фільтри, які блокують голубий колір, який в надлишковій кількості випромінюють монітори комп’ютерів . Голубий колір, попадаючи на сітківку ока, приглушає другі кольори . Через це погіршується чіткість зору. До речі, фільтр від синього спектру світла дає лінзам легкий коричнево - сірий відтінок. По друге, на поверхні захисних окулярів повинно бути антибликове покриття голубувато-фіолетового відтінку.

     В «Express Optic» ми пропонуємо своїм клієнтам комп’ютерні окуляри, які забезпечать 2 ступені захисту. Комп’ютерні окуляри рекомендовані людям, які регулярно проводять за монітором в незалежності 100% у людини зір чи ні. Лінзи цих окулярів можуть бути з діоптріями, які одразу дають необхідну корекцію людині.

     При дотриманні цих простих рекомендацій Ви зможете працювати за комп’ютером, не піддаючи Ваші очі підвищеним навантаженням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Легендарні сонцезахисні окуляри Ray Ban

08 Серпень 2019

Як продовжити «життя» своїм окулярам

15 Липень 2019

Підбір жіночої оправи

08 Липень 2019

Матеріал для оправ

25 Червень 2019

Чи викликають алергію контактні лінзи?

17 Червень 2019

Навіщо потрібні сонцезахисні окуляри?

10 Червень 2019

Коли перевіряти зір дитині?

21 Травень 2019

Те, що Ви не знали про зір

08 Квітень 2019

5 міфів про контактної корекції зору

19 Березень 2019

АКЦІЯ

Обмінюй старі на нові зі знижкою 20%

19 Лютий 2019

Інтернет-магазин Express Optic

Сьогодні, як ніколи, вимоги до нашого зору зросли. Тому його погіршення може вплинути як на вибір професії, так і на спосіб нашого життя. Адже очі дають нам більше інформації про навколишній світ, ніж всі органи чуття разом взяті. Тим не менше при всій своїй важливості, зір сприймається як дещо само собою зрозуміле. Сучасний рівень розвитку цивілізації диктує такі вимоги нашим очам і зору, до яких вони не були готові від природи. Тому головне наше з вами завдання контролювати свій зір, берегти його. І кваліфікований колектив фірми «Експрес оптика» бере на себе чималу відповідальність – допомогти Вам бачити! Запам’ятайте, дивитись – це ще не значить бачити!

Наша мета - створити для вас максимальний комфорт та можливість придбати якісний оптичний товар за доступною ціною. Продавець консультант допоможе підібрати окуляри на любий смак та для різних потреб. Кваліфіковано врахує усі ваші бажання і допоможе обрати якісну оправу, яка підійде до вашого типу обличчя. Ми стежимо за остайніми тенденціями моди та постійно розширяємо свій асоортимент тож готові запропонувати поринути у світ з над сучасними матеріалами від провідних компаній світу.

Також не виходячи із дому у режимі онлайн ви можете придбати потрібний для себе товар не хвилюючись про те що щось може не підійти. Унікальні функції допоможуть вибрати потрібну лінзу та оправу,ознайомитись із реагуванням її на день та ніч, світло і темряву. А ми завжди готові проконсультувати вас по любих питаннях. Ми - завжди до ваших послуг.

КОНТАКТИ

«Express Optic» (Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Мельника, 2 ТЦ «Екстім–Престиж»

“ОПТИКА” (Богородчани)

cмт.Богородчани, вул.Шевченка, 54 ТЦ “Візит”

“ОПТИКА” (Тлумач)

м.Тлумач, вул.Т.Шевченка, 6

“ОПТИКА” (Тисмениця)

м.Тисмениця, вул.Галицька, 20Д