0
Кошик

0товарів

5 міфів про контактної корекції зору

Ми виділили п'ять найпоширеніших з них і мають намір їх спростувати.

Міф перший: Носити контактні лінзи шкідливо!

Головний аргумент супротивників контактної корекції: лінза - це чужорідне тіло, яке око буде «заперечувати». Немає нічого кращого і переконливішого, ніж особистий досвід! Ви можете самостійно спростувати дану оману, відвідавши найближчу оптику і примірявши лінзи! Спробуйте поносити їх протягом пари годин, цього часу вистачить, щоб оцінити всі переваги даного методу і стати прихильником контактної корекції назавжди.

А щоб виключити негативні наслідки, потрібно пам'ятати і дотримуватися простих правил: не порушуйте режим носіння лінз, регулярно очищайте їх.

Міф другий: М'які контактні лінзи можуть викликати алергію!

Всі м'які контактні лінзи зроблені з гіпоалергенних матеріалів, тому алергія на них виключена. Справа в засобах по догляду за лінзами Важливо пам'ятати: білки слізної плівки, мікроорганізми, косметичні засоби, пил - це «нормальні мешканці» коньюнктивальной порожнини, але, накопичуючись протягом дня на поверхні пористої контактної лінзи вони можуть також викликати алергічні реакції. Саме ретельне очищення лінз від відкладень і забруднень на сьогоднішній день є головним захисником» Ваших очей від потенційної алергії. Індустрія контактної корекції пропонує сьогодні безліч рішень для ефективного очищення лінз, однак безумовним лідером в цій області є т. з. пероксидні системи. Якщо ж Ви лінуїтеся доглядати за лінзами і щоденно їх очищувати і змінювати розчин, радимо купувати лінзи щоденної заміни. Кожен день Ваші очі будуть отримувати нову, свіжу пару лінз - вільну від відкладень, забруднень, а значить і алергенів.

Міф третій: У мене лінзи не викликають дискомфорту, а отже, зволожуючі краплі не потрібні!

Поверхня лінзи втрачає вологу і перешкоджає ідеальному ковзанню повік під час моргання. Як наслідок - очі втомлюються, болять, червоніють. Крім неприємних відчуттів, «підсихання» лінзи призводять і до втрати ідеальної чіткості зображення. Щоб зробити моргання ідеальним, потрібно закапувати в очі зволожуючі краплі, або як їх ще називають, штучні сльози. Вони створюють захисну плівку, яка довше утримує вологу на поверхні лінзи і завдяки ній, повіки легко ковзають по поверхні лінзи, а лінза ідеально заломлює світло. До речі, використовувати препарати штучної сльози рекомендується не тільки тим, хто носить контактні лінзи. Штучне освітлення, робота перед монітором комп'ютера і кондиціонери призвели до того, що кожен другий офісний працівник має симптоми сухості очей. Застосовувати штучні сльози можна необмежену кількість разів, в залежності від самопочуття, але не менше трьох разів на день.

Міф четвертий: Лінзи тривалого носіння нічим не гірше одноденок!

Одноденні контактні лінзи на сьогоднішній день - це самий комфортний продукт контактної корекції. По-перше, вони зовсім не вимагають догляду - перед сном їх потрібно просто зняти і викинути! По-друге, ризик розвитку інфекційних захворювань або алергії зведений до нуля: кожен день Ви одягаєте нові, а значить стерильні і вільні від відкладень лінзи. Контактні лінзи щоденної заміни підійдуть тим, хто часто їздить у відрядження - ні до чого брати із собою безліч засобів по догляду. Вони незамінні під час плавання - вода все одно потрапить на лінзу, як би ви не намагалися цього уникнути, а разом з тим і мікроорганізми, які в ній мешкають або хімічні агенти, якщо мова йде про басейн. Після плавання просто замініть лінзи на нову пару і будьте спокійні, що Ваші очі в безпеці. Ідеальний даний тип лінз і для тих, хто носить лінзи від випадку до випадку.

Міф п'ятий: Дітям контактна корекція протипоказана!

Окулярами можна коригувати різницю більше, ніж дві діоптрії, тоді як в контактній корекції обмежень немає: можна поставити на одне око +10, на інший -10. Ще один аргумент на користь контактних лінз в дитячому віці: плавати, танцювати, грати у футбол і їздити на велосипеді - набагато приємніше і зручніше в контактних лінзах, ніж в окулярах! Таким чином, дітям контактна корекція не протипоказане, а навпаки. Головне, щоб лінзи були підібрані лікарем-офтальмологом, а батьки допомагали дитині у догляді за ними.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Легендарні сонцезахисні окуляри Ray Ban

08 Серпень 2019

Як продовжити «життя» своїм окулярам

15 Липень 2019

Підбір жіночої оправи

08 Липень 2019

Матеріал для оправ

25 Червень 2019

Чи викликають алергію контактні лінзи?

17 Червень 2019

Навіщо потрібні сонцезахисні окуляри?

10 Червень 2019

Коли перевіряти зір дитині?

21 Травень 2019

Те, що Ви не знали про зір

08 Квітень 2019

АКЦІЯ

Обмінюй старі на нові зі знижкою 20%

19 Лютий 2019

Навіщо потрібні комп’ютерні окуляри

11 Лютий 2019

Інтернет-магазин Express Optic

Сьогодні, як ніколи, вимоги до нашого зору зросли. Тому його погіршення може вплинути як на вибір професії, так і на спосіб нашого життя. Адже очі дають нам більше інформації про навколишній світ, ніж всі органи чуття разом взяті. Тим не менше при всій своїй важливості, зір сприймається як дещо само собою зрозуміле. Сучасний рівень розвитку цивілізації диктує такі вимоги нашим очам і зору, до яких вони не були готові від природи. Тому головне наше з вами завдання контролювати свій зір, берегти його. І кваліфікований колектив фірми «Експрес оптика» бере на себе чималу відповідальність – допомогти Вам бачити! Запам’ятайте, дивитись – це ще не значить бачити!

Наша мета - створити для вас максимальний комфорт та можливість придбати якісний оптичний товар за доступною ціною. Продавець консультант допоможе підібрати окуляри на любий смак та для різних потреб. Кваліфіковано врахує усі ваші бажання і допоможе обрати якісну оправу, яка підійде до вашого типу обличчя. Ми стежимо за остайніми тенденціями моди та постійно розширяємо свій асоортимент тож готові запропонувати поринути у світ з над сучасними матеріалами від провідних компаній світу.

Також не виходячи із дому у режимі онлайн ви можете придбати потрібний для себе товар не хвилюючись про те що щось може не підійти. Унікальні функції допоможуть вибрати потрібну лінзу та оправу,ознайомитись із реагуванням її на день та ніч, світло і темряву. А ми завжди готові проконсультувати вас по любих питаннях. Ми - завжди до ваших послуг.

КОНТАКТИ

«Express Optic» (Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Мельника, 2 ТЦ «Екстім–Престиж»

“ОПТИКА” (Богородчани)

cмт.Богородчани, вул.Шевченка, 54 ТЦ “Візит”

“ОПТИКА” (Тлумач)

м.Тлумач, вул.Т.Шевченка, 6

“ОПТИКА” (Тисмениця)

м.Тисмениця, вул.Галицька, 20Д